Kapadokya Balayı ve Kapadokya Otelleri

Akıncı Konak Kapadokya otelinde balayı tatiliniz için hazırlanmış paket fiyatlarımız.
Kapadokya Balayı 3 Gecelik Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 2 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi.
Kapadokya Balayı 4 Gecelik Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 3 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi.
Kapadokya Balayı 5 Gecelik Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 3 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi.
Kapadokya Balonlu Balayı 3 Gece Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 2 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi. Balon Turu Dahildir.
Kapadokya Balonlu Balayı 4 Gece Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 3 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi. Balon Turu Dahildir.
Kapadokya Balonlu Balayı 5 Gece Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.Odanın balayı olarak hazırlanması.Odanıza balayı ikramı. 3 gün günübirlik Lanoara Turizm ile Kapadokya gezisi. Balon Turu Dahildir.

Kapadokya
Balayı Paketlerimiz

Kapadokya Balayı 2 Paketi
2 kişilik fiyat :
Kapadokya Balayı 3 Paketi
2 kişilik fiyat :
Kapadokya Balayı 4 Paketi
2 kişilik fiyat :
Kapadokya Balayı 5 Paketi
2 kişilik fiyat :

Tripadvisor Yorumları için Tıklayınız.